Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Об этом сообщает vilna-ukraina.in.ua со ссылкой на СМИ.

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі — ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває. З метою своєчасного реагування продовжується щотижневий моніторинг випадків захворювань та заходів, направлених на попередження ускладнень ситуації з ГКІ.

За період з 26.07.2019 по 02.08.2019 року в області захворіло на гострі кишкові інфекції 56 осіб, з них дітей — 28. По м. Чернігову захворіло 23 особи, з них 12 дітей. Реєструвалися поодинокі випадки захворювань, спалахів не було.

Під час проведення епідрозслідування, встановлено фактори, що могли сприяти захворюванням на ГКІ: у 8 випадках — молочні продукти, у 11 — м’ясні продукти, у 8 випадках — яйця курячі домашні, у 5 випадках кондитерські вироби, у 23 — інші причини (в т.ч. у 16 випадках — фрукти/овочі/ягоди, 1 випадок- креветки, 6 — недотримання правил особистої гігієни).

Ситуація з кишкових інфекцій в області знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/118273”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя