«Розворот» України від ЄС є неприпустимим та економічно невигідним - Кулеба

Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба — «Розворот» України від ЄС є неприпустимим та економічно невигідним — Кулеба
Віцепрем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба
Віцепрем’єр закликав морально бути готовими до того, що «великий сусід» намагатиметься заважати Україні рухатися в обраному напрямку Об этом сообщает ngukr.in.ua со ссылкой на СМИ.


Курс України на євроінтеграцію залишається незмінним, і «розворот» в інший бік неприпустимий. Про це віцепрем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції Дмитро Кулеба заявив на зустрічі з бізнес-спільнотою у понеділок.


«Цей курс незмінний. Я в цій історії з 16 серпня, коли мене запросили обійняти посаду віцепрем’єр-міністра. З того моменту я у жодній розмові, на жодній зустрічі не чув навіть натяку на те, що ми можемо змінити курс», — підкреслив Кулеба.


Урядовець наголосив, що нині немає у суспільства запиту на розворот цього курсу, адже у Конституції України чітко прописано, у якому напрямку має рухатися країна.


Він заяаив, що уряд поставив собі за мету за п‘ять років досягти усіх відповідностей членства в Євросоюзі і рухатиметься до цієї мети. «Я зараз на цій посаді не бачу ризиків цьому», — зазначив Кулеба.


Віцепрем’єр закликав морально бути готовими до того, що «великий сусід» намагатиметься заважати Україні рухатися в обраному напрямку. Але, на його переконання, усім варто розуміти, що «розворот» курсу України в інший бік є неприпустимим та економічно невигідним.


Раніше Кулеба наголошувавв, що ЄС теж має продовжувати йти назустріч українським прагненням. «Сьогодні багато запитували як я бачу євроінтеграцію. Моя відповідь: інтеграція в Євросоюз є безумовним курсом. Але і ЄС має продовжувати йти назустріч нам, а не чекати нас на кінцевій зупинці. І є у нас спільна тема, що вже незабаром покаже настрої обох сторін: промисловий безвіз», – наголосив він.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/rozvorot-ukrajini-vid-jes-je-nepripustimim-ta-ekonomichno-nevigidnim-kuleba-630694.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя