Рупор Житомира

13.02.2020 неподалік від ДУ «Київський слідчий ізолятор» № 13 затримано військовослужбовця військової служби за контрактом, який намагався здійснити збут наркотичних засобів на території СІЗО.

Встановлено, що сержант однієї з військових частин Національної гвардії України мав намір забезпечити перекидання через огорожу заздалегідь замаскованого у продуктах харчування наркотичного засобу – амфетаміну для подальшого збуту серед ув’язнених.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Слідчим Територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві та прокурором військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України військовослужбовець затриманий в порядку ст. 208 Кримінального кодексу України.

14.02.2020 нацгвардійцю повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України, за якою правопорушник може провести за гратами від чотирьох до восьми років.


Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/ukraina/138982-vyskova-prokuratura-poperedila-poshirennya-narkotichnih-rechovin-sered-uvyaznenih-kiyivskogo-szo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя