Спікера "Правого сектору" екстрено відвезли в лікарню у важкому стані

У спікера "Правого сектору" Артема Скоропадського, який брав активну участь у російсько-українській війні, виявили серйозні проблеми зі здоров’ям. Його госпіталізували в критичному стані.

Об этом сообщает Роспрес

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebok активіст Юрій Ноєвий. Він закликав проявити солідарність з активістом і допомогти йому.

"На жаль, хвороба Артема не належить до переліку оплачуваних державою. Втім, існує можливість поправити його здоров’я, ситуація не є безнадійною. Артем проходить активну терапію, на яку потрібні додаткові гроші, зараз потрібна сума 35 тисяч гривень", – написав він.

Артем Скоропадський

Артем Скоропадський

Активіст нагадав, що Скоропадський – ідейна людина, яка брала участь у багатьох відповідальних подіях. Він додав, що спікера ПС розшукує ФСБ як громадянина РФ, що підтримав Україну у війні з Москвою.

Сам Скоропадський на своїй сторінці у Facebook написав, що живий і лікується. А також виклав фото.

"Дякую всім, хто допомагає. Я живий і лікуюся. Ваша допомога дуже важлива для мене зараз", – написав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, заступник командира УДА, командир 8-го окремого батальйону "Аратта" Андрій "Червень" Гергерт, у якого виявили неоперабельну пухлину, пройшов першу хіміотерапію.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/spikera-pravogo-sektora-ekstreno-vidvezli-v-likarnyu-u-vazhkomu-stani.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя